JABLOTRON JA-100 - technická specifikace

Alarm JABLOTRON JA-100 s převratným systémem ovládání je komplexní řešení nejen pro ochranu majetku a osob proti napadení a požáru, ale integruje v jednom jádru i funkce inteligentního řešení domu. Alarm umožňuje variabilně využít sběrnicových a bezdrátových systémových prvků. Pružně se přizpůsobí jak nárokům na zabezpečení rozsáhlé firmy, tak potřebám domácností a zároveň zůstává velmi jednoduše ovládaný.

Technická specifikace

- až 120 sběrnicových nebo bezdrátových zón
- až 300 uživatelských kódů
- až 15 sekcí
- až 32 programovatelných výstupů
- 20 vzájemně nezávislých kalendářů
- SMS reporty ze systému až 30 uživatelům
- 15 uživatelů má možnost využívat kromě SMS i hlasové reporty
- 5 nastavitelných PCO
- 5 volitelných protokolů pro PCO
Ústředna má vestavěný GSM/GPRS/LAN komunikátor, který umožňuje hlasovou, SMS nebo GPRS komunikaci s koncovými uživateli prostřednictvím počítačů, mobilnch telefonů a tabletů. Také komunikuje se středisky PCO.
Komunikátor je vybaven 1GB paměťovou kartou pro uchování dat událostí, nabídku hlasových zpráv, ukládání snímků atd.

 

Snadné ovládání

Díky revolučnímu systému ovládání je JABLOTRON 100 první zabezpečovací systém, kterému ihned porozumíte a nebudete se ho bát. Zvolte alarm vyvinutý pro lidi!.

alarm azor

Nadčasový design

Vzhled jednotlivých prvků alarmu JABLOTRON 100 byl vytvořen ve spolupráci se špičkovými designéry.nadčasový design, který splyne s vaším domovem.

kamerový dohled

Dostupný odkudkoliv

Ke svému alarmu JABLOTRON 100 se dostanete díky bezplatné internetové samoobsluze z vašeho počítače nebo chytého telefonu odkudkoliv.

ovládání a regulace

Kombinace bezdrátového i drátového řešení alarmu JABLOTRON 100 umožňuje šetrnou a rychlou instalaci. JABLOTRON 100 vás ochrání nejen před zloději, ale také před požárem, záplavou nebo únikem plynu. Dokáže ovládat topení, otevřít garážová vrata nebo spustit závlahový systém. Využívejte možnosti špičkové techniky naplno!